poniedziałek, 27 stycznia 2014

Nowości - czyli Płytki Tubądzin

Producenci płytek ceramicznych, aby utrzymać się na rynku, podnieść swoją sprzedaż wprowadzają co jakiś czas (mniej więcej raz w roku) nowe kolekcje do swojej oferty. Niektóre z nich okazują się wielkim zainteresowaniem i są chętnie zamawiane przez klientów. Poniżej chcieliśmy pokazać najnowsze kolekcje firmy Tubądzin na rok 2014. Miłego oglądania!

Tubądzin Bellante - płytki w stylu klasycznym, bardzo eleganckie. Delikatne jasne barwy, sprawią że Twoja łazienka będzie wyglądała  świeżo. Rektyfikacji brak. Powierzchnia: Połysk.


Tubądzin Biloba - nowatorski design, dla tych, którzy lubią prosty wystrój łazienki, powierzchnia matowa, rektyfikacji brak.Tubądzin Coll - bardzo żywa kolorystyka i designerskie rozwiązanie dekoru sprawią, że Twoja łazienka będzie wyglądała bardzo nowocześnie,  płytki rektyfikowane z połyskiem.Tubądzin Elle - bardzo nowoczesna myśl i zarazem elegancka, na pewno podniesie standard aranżacji w nie jednej łazience, płytki rektyfikowane z połyskiem.Tubądzin Gobi - aranżacja kojarzy się z wystrojem łazienek w nadmorskich kurortach, bardzo jasne barwy i dobry dobór dekoracji, rektyfikacji brak, płytki o powierzchni błyszczącej.Tubądzin Palisander -  eleganckie, klasyczne wnętrze w modnym czekoladowym kolorze. Stylowe i praktyczne, odpowiednie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Płytki rektyfikowane z połyskiem.Tubądzin Traviata - wspaniałe połączenie nowoczesnego stylu z klasycznym dekorem, piękne jasne barwy ze złotymi ozdobami są wspaniałym połączeniem, rektyfikacji brak, powierzchnia z połyskiem. 


Tubądzin Vampa - bardzo piękny i nowoczesny design, przede wszystkim świetny dobór kolorów bieli i czerni, który idealnie ze sobą współgra. Płytki rektyfikowane z połyskiem.Tubądzin Wave - kolekcja płytek dla lubiących dużą mieszankę kolorów. Wiosna w takiej łazience trwa cały rok. Brak rektyfikacja, płytki z połyskiem.To wszystko co na ten rok ma do zaoferowania firma Tubądzin. Jak widać wybór jest bardzo duży. Od prostych, klasycznych wzorów do wymyślnych i stylowych mieszanek kolorów. Z pozdrowieniem Tuplytki.pl .

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza